Imię : Reno
Ur : 2013
Wielkość: średni
Waga : 16.50 kg

Reno czeka na wirtualnego opiekuna!

Reno to łagodny piesek, który trafił do schroniska 26.03.2019 z terenu gminy Otwock. Potrzebuje chwili, żeby poczuć się pewnie w nieznanym otoczeniu. Psiak jest miły, spokojny i przyjazny wobec ludzi. Chętnie nadstawia się do drapania za uchem, głaskania i pieszczot. Reno ładnie radzi sobie na smyczy, nie ciągnie. Psiak zna podstawowe komendy, pięknie podaje łapkę. Tęskni za swoim człowiekiem i bardzo chce wrócić do domku.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ !!!
NIE KUPUJ – ADOPTUJ