Rexona

22 lipca 2022

Rexona czeka na wirtualnego opiekuna

Rexona trafiła do schroniska w wakacje 2022 razem ze swoim kilkumiesięcznym maluchem. Zostali znalezieni gdzieś w przydrożnym rowie na terenie gminy Baranów.

Przy pierwszym kontakcie Rexona jest troszkę onieśmielona i zdystansowana. Jednak gdy się upewni, że nic jej nie grozi, chętnie wchodzi w interakcję z człowiekiem. Przy dłuższej znajomości pięknie się otwiera i cieszy się na widok znajomej osoby.

To bardzo fajna, przyjaźnie nastawiona, kontaktowa suczka.

Jest radosną i energiczną dziewczyną.

Interesuje się (choć na razie troszkę nieśmiało)  wszelkimi psimi zabawkami.

Będzie idealnym kompanem dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas.

Całkiem nieźle radzi sobie na smyczy.

Nie wykazuje zachowań agresywnych wobec innych psów ani ludzi.