Imię: Rodeo
Ur.: 2018
Wielkość: duży
Waga: ok. 35 kg

Rodeo czeka na wirtualnego opiekuna!

Rodeo to duży rudzielec znaleziony na terenie gminy Czosnów. Pies jest bardzo wesoły i otwarty na nowe znajomości. W nieznanym miejscu czuje się od razu jak u siebie, śmiało zwiedza nowe okolice. Jest też bardzo żywiołowy i cały czas chętny do psich zabaw. Niestety Rodeo nie lubi chodzić na smyczy i mocno ciągnie. Pewnie do tej pory za często na niej nie spacerował. Chłopak tęskni za swoim człowiekiem i czeka na niego z niecierpliwością.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?