Imię: Roger
Ur. 02.2017
Wielkość: duży
Roger czeka na wirtualnego opiekuna!

Roger to młody, duży pies został znaleziony przywiązany do drzewa na terenie gminy Nieporęt. Bardzo prosimy o pomoc w ustaleniu i ukaraniu osoby która go porzuciła. Pies jest wesoły i bardzo żywiołowy, czuje się pewnie w nowym otoczeniu. Lubi towarzystwo człowieka i z radością nadstawia się na głaski. Umie chodzić na smyczy, choć zdarza mu się pociągnąć. Jeszcze nie znamy jego stosunku do innych, będziemy sprawdzać w najbliższych dniach.