Imię: Ronaldo
Ur. 2016
Wielkość: duży

Ronaldo czeka na wirtualnego opiekuna!

Ronaldo to młody, spokojny pies znaleziony na terenie Legionowa. Jest mocno wystraszony i czuje się bardzo niepewnie w schroniskowym otoczeniu. Do nieznajomych ludzi zachowuje rezerwę, przy swoim opiekunie już powolutku się otwiera. Nie wykazuje jednak żadnej agresji w stosunku do człowieka. Psiak powolutku przełamuje swoją nieśmiałość, można go już delikatnie pogłaskać .Ronaldo niestety nie umie chodzić na smyczy. Nie znamy jego stosunku do innych psów, będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?