Imię: Rozalka
Ur.: 2019 r
Wielkość: mała

Wirtualnymi opiekunami są Aga, Bogumiłka, Kornelka i Maciek

Rozalka to mała suczka znaleziona w towarzystwie kolegi na terenie gminy Błonie. W pierwszych chwilach kontaktu z człowiekiem nie czuje się pewnie. Wystarczy jednak kilka głasków a nabiera odwagi, otwiera się i pokazuje swoją przyjacielską naturę. Lgnie wtedy do opiekuna prosząc o przytulanie i pieszczoty. Jest spokojna, grzeczna i posłuszna. Lubi towarzystwo kotów. Rozalka ma troszkę problemów z chodzeniem na smyczy. Marzy o kochającym i pełnym szczęścia domku.