Imię: Rożek
Ur.: 2014
Wielkość: średni

Rożek czeka na wirtualnego opiekuna!

Rożek to średniaczek znaleziony na terenie gminy Przasnysz. Piesek został znaleziony w towarzystwie rudej suczki. Rożek jest pieskiem spokojnym, łagodnym i odrobinkę nieśmiałym. Potrzebuje czasu na poznanie nowego otoczenia i nowych opiekunów. Delikatne głaski sprawiają mu już przyjemność. Psiak ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, widać, że w przeszłości nie miał z nią wiele do czynienia. Kto pokocha tego małego nieśmiałka?