Imię: Rubens
Ur.2009
Wielkość: średni
Waga: 16,50 kg

Rubens czeka na wirtualnego opiekuna!

Rubens to średniej wielkości kochany senior, który trafił do nas z gminy Brwinów. Jest bardzo przyjazny, kontaktowy w stosunku do człowieka i chętnie nadstawia się do głaskania i miziania. W schroniskowym otoczeniu czuje się odrobinkę niepewnie , jednak jest spokojny i opanowany. Psiak potrafi dość dobrze chodzić na smyczy i widać, że nie jest mu obca. Rubens toleruje koty. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych psów, jednak będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.