Imię: Rubik
Ur. 2017
Wielkość: mały

Rubik czeka na wirtualnego opiekuna!

Rubik to mały, młody rudzielec znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielony nowym otoczeniem. Jednak po chwili zaczyna czuć się pewnie, jak u siebie. Do ludzi jest bardzo przyjazny i z wielką radością nadstawia łepek do głaskania. Uwielbia również się przytulać. Rubik umie chodzić na smyczy, jest bardzo grzeczny i spokojny. Jaki ma stosunek do innych piesków będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?