Imię: Rubin
Ur. 20.09.2021r
Wielkość: mały
Waga: 5,50 kg

Rubin czeka na wirtualnego opiekuna!

Rubin to szczeniaczek znaleziony razem z siostrą na terenie gminy Wieliszew. Psiaczki są wesolutkie i żywiołowe. Lubią przebywać w towarzystwie człowieka a drapanko po brzuszkach sprawia im wiele przyjemności. Ich ulubionym zajęciem są wspólne zabawy i psie harce. Są ciekawe otoczenia i chętnie zwiedzają nieznane zakątki. Nie znamy ich rodziców ale zapowiadają się na średnie/duże pieski. Kto pokocha te urocze, puchate kuleczki i podaruje nowe, szczęśliwe domki?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.