Imię: Rumba
Ur. 24.05.2021r
Wielkość: mała
Waga: 2,50 kg

Rumba czeka na wirtualnego opiekuna!

Rumba to słodziutka, malutka sunieczka znaleziona razem z rodzeństwem na terenie gminy Wieliszew. To energiczne i żywiołowe pieski. Są otwarte i bardzo przyjacielskie. Przebywanie blisko człowieka daje im wiele radości i poczucie bezpieczeństwa. Uwielbiają wspólne zabawy oraz drobne psie psoty. Maluszki zapowiadają się na małe/średnie psiaczki. Szczeniaczki marzą o nowych, bezpiecznych domkach, w których poczują się szczęśliwe i kochane.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.