Rybak

Imię

Rybak

Waga Brak danych

Wirtualnym Opiekunem jest Ewelina T.

Rybak to kociak znaleziony razem z rodzeństwem na terenie Miasta Sochaczew. Maluszki są wesołe i chętne do zabaw. Przebywając blisko człowieka czują się bezpiecznie i beztrosko. Z wielką chęcią nadstawiają brzuszki oczekując drapanka i głasków. Lubią wspólne harce i kocie figle. Maluchy potrafią korzystać z kuwety. Kto pokocha te urocze brzdące i podaruje wspaniałe domki?

Kot, który trafia do naszego schroniska, objęty jest 14-dniową kwarantanną.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostaje zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i szukamy dla niego nowego opiekuna.