Imię: Rzepka
Ur. 2013
Wielkość: mała
Waga: 5,40 kg

Rzepka czeka na wirtualnego opiekuna!

Rzepka to malutka sunieczka, która wróciła z nieudanej adopcji. Jest milutką i spokojną psinką. W pierwszym kontakcie jest troszkę nieśmiała, lecz wraz z upływem czasu otwiera się coraz bardziej. Zabiega wtedy o uwagę człowieka i nadstawia łepek do głaskania. Rzepka ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale to tylko kwestia czasu i cierpliwości przy nauce. Sunia ładnie dogaduje się z innymi pieskami. Bardzo prosimy o dobry domek, pełen miłości i troski dla tej nieśmiałej kruszynki.