Imię: Sabinka
Wielkość: średnia
Waga: 13,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Marta

Sabinka to suczka która trafił do schroniska razem ze swoim kolegą z gminy Regimin po śmierci właściciela. Pieski są bardzo zaniedbane. Pewnie z powodu stanu zdrowia właściciel, nie zapewniał im odpowiedniej opieki. Sabinka jest mega wesołym i otwartym psiakiem. Już od pierwszego spotkania lgnie do człowieka, prosi o głaski i przytulanie. Sabinka umie chodzić na smyczy, choć trochę treningu na pewno jej się przyda. Pieski są ze sobą bardzo zżyte i nie chcielibyśmy ich rozdzielać. Może ktoś pokocha taką psią parkę.