Imię: Salto
Ur. 01.2018
Wielkość: średni

Salto czeka na wirtualnego opiekuna!

Salto to szorstkowłosy młodziak znaleziony na terenie gminy Nadarzyn. Jest bardzo wesoły i żywiołowy. Najszczęśliwszy jest w ruchu, uwielbia biegać i skakać. Kocha ludzi i to już od pierwszego spojrzenia. Z wielką radością nadstawia się do głaskania i miziania. Umie chodzić na smyczy, chociaż troszkę ciągnie. Psiak jest przyjaźnie nastawiony do innych psów, ale ze względu na swój temperament nie nadaje się do domu z psim seniorem. Salto bardzo chce być kochany i czeka na nowy domek.