Imię: Sara
Rasa: mix amstaffa
Ur.: 2019
Wielkość: duża

Sara czeka na wirtualnego opiekuna!

Sara to sunia w typie amstaffa odebrana interwencyjnie na terenie gminy Brwinów razem z czwórką swoich dzieci. Psina jest bardzo przyjacielska i łagodna w stosunku do człowieka. Uwielbia być blisko swojego opiekuna, z radością przyjmuje głaski i czułości, których jest ogromnie spragniona. Jako mamusia Sara jest bardzo troskliwa, opiekuje się pięknie swoimi maluchami, ma do nich ogromną cierpliwość. Sunia umie chodzić na smyczy, jest grzeczna i wpatrzona w opiekuna. Kto pokocha Sarę i podaruje jej prawdziwy, bezpieczny dom ?