Imię: Sasanka
Rasa: europejska
Ur. 2015r

Sasanka czeka na wirtualnego opiekuna!

Sasanka to koteczka odebrana interwencyjnie wraz ze swoimi kocimi towarzyszami. Kotki są bardzo wychudzone i mają liczne wyłysienia na ciele. Przebywają już pod opieką weterynarza. Są żywiołowe, energiczne i przyjacielskie. Lubią przebywać w towarzystwie człowieka. Za poświęconą uwagę, głaskanie i przytulanie odwdzięczają się delikatnym mruczeniem. Kotki umieją korzystać z kuwety. Szukają nowych domków, w których poczują się bezpieczne i kochane.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.