Imię: Selena
Ur. 09.2017
Wielkość: średnia

Selena czeka na wirtualnego opiekuna!

Selena to średniej wielkości energiczna sunia, która trafiła do nas z gminy Łomianki. Jest bardzo żwawa i pełna entuzjazmu, jednak w schronisku czuje się troszkę onieśmielona i zagubiona. Selena początkowo jest ostrożna w stosunku do człowieka, jednak po chwili nabiera do niego zaufania i daje się głaskać i przytulać. Sunia potrafi chodzić na smyczy, jednak zdarza jej się nieco pociągnąć. Na chwilę dzisiejszą nie znamy jej stosunku do innych piesków, ale będziemy to sprawdzać.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.