Imię: Sernik
Ur.: 2013
Wielkość: średni
Waga: 12,50 kg

Sernik czeka na wirtualnego opiekuna!

Sernik to biszkoptowy piesek znaleziony na terenie Legionowa. Psiak jest bardzo chudziutki, mamy nadzieję, że jest to spowodowane długim przebywaniem poza domkiem a nie brakiem odpowiedniej opieki u właściciela. Sernik jest pieskiem bardzo nieśmiałym i troszkę wycofanym. Musimy dać mu czas aby poczuł się bezpiecznie i zaufał nowym opiekunom. Już powolutku się przełamuje, bierze smakołyki i zaczyna nieśmiało merdać ogonkiem. Sernik nie umie chodzić na smyczy. Kto go pokocha i podaruje nowy domek?