Imię: Shazza
Ur.: 11.12.2021 r
Wielkość: średnia

Shazza czeka na wirtualnego opiekuna!

Shazza to ruda dziecinka odebrana interwencyjnie ze złych warunków z posesji na terenie Brwinowa. Suczka jest wesoła i pełna pozytywnej energii. Lubi spędzać czas w towarzystwie człowieka ciągle zachęcając do zabaw i pieszczot. Shazza całkiem dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Nie znamy jej rodziców ale zapowiada się na dużego pieska. Do nowego domu wniesie mnóstwo radości, a swoich opiekunów pokocha najmocniej jak tylko potrafi.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!