Imię: Sinus
Ur. 02.2018
Wielkość: średni
Waga: 15,50 kg

Sinus czeka na wirtualnego opiekuna!

Sinus to piesek znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Psiak jest troszkę onieśmielony schroniskowym otoczeniem i nieznanymi osobami. Jednak z każdą chwilą spędzoną z nowym opiekunem robi się coraz bardziej otwarty i widać, że kontakt z człowiekiem sprawia mu przyjemność. Nieśmiało nadstawia już łepek do głaskania. Sinus nie radzi sobie za dobrze na smyczy, może nie miał z nią nigdy do czynienia. Jaki ma stosunek do innych piesków będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?