Imię: Skarbek
Ur. 10.02.2022r
Wielkość: mały
Waga: 3,20 kg

Skarbek czeka na wirtualnego opiekuna!

Skarbek to nieśmiały maluch znaleziony razem z mamą na terenie gminy Brańszczyk. Trafił do schroniska zakleszczony i jest pod opieką weterynarza. Widać, że wcześniej nie przebywał w towarzystwie człowieka. Powolutku się otwiera i wraz z upływem czasu coraz śmielej nadstawia główkę w oczekiwaniu na głaski. Skarbek zapowiada się na małego/średniego pieska. Kto pokocha milutkiego psiaczka i sprawi, że będzie szczęśliwy?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.