18700309_1440733812636799_7827323166985317925_nImię: Śliwka
Ur. 01.02.2017
Wielkość: mała
Waga: 1.25 kg
śliwka czeka na wirtualnego opiekuna!

Śliwka to maleńka sunia, która wraz z rodzeństwem mieszkała w lesie. Nie znani nam są rodzice maluchów, tak więc nie wiemy, jak duże będą, ale Śliwka jest najmniejszą sunią z miotu, który do nas trafił i zapowiada się, że będzie raczej pieskiem małym/średnim. Śliwka jest wesołym psiakiem, uwielbia być blisko człowieka, to taka mała pieszczocha. Jak każdy szczeniak wymaga nauki wszystkiego od podstaw, ale jest bystrą sunią tak więc mądrze poprowadzona na pewno będzie cudownym towarzyszem życia. Szukamy dla Śliwki domu, w którym będzie członkiem rodziny.

Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.