Imię: Słodzik
Ur. 20.08.2020r
Wielkość: mały
Waga: ok. 1 kg

Słodzik czeka na wirtualnego opiekuna!

Słodzik to mały chłopaczek znaleziony wraz rodzeństwem na terenie gminy Wołomin. To energiczne i żywiołowe pieski. Są otwarte i bardzo przyjacielskie. Przebywanie blisko człowieka daje im wiele radości i poczucia bezpieczeństwa. Uwielbiają zabawy oraz drobne psie psoty. Nie znamy ich rodziców ale wyrosną na małe psiaki. Szczeniaczki marzą o nowych, bezpiecznych domkach w których poczują się szczęśliwe i kochane.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.