Imię: Smolik
Ur. 2016
Wielkość: średni
Waga: 12,50 kg

Smolik czeka na wirtualnego opiekuna!

Smolik to czarny piesek o dłuższej sierści, znaleziony na terenie gminy Błonie. Psiak był nieśmiały i nie czuł się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Jednak od pierwszych chwil szukał bliskości człowieka, przytulał się do niego i zabiegał o pieszczoty. Obok człowieka czuje się bezpiecznie. Smolik radzi sobie całkiem dobrze na smyczy i jest grzecznym psiakiem. Z innymi pieskami bez problemu się dogaduje. Mamy nadzieję, że Smolik szybciutko znajdzie nowy domek i kochającego człowieka.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony,zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.