Imię: Sokrates
Ur. 2007
Wielkość: średni
Waga: 24,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Greg B.

Sokrates to owczarkowaty staruszek znaleziony 08.12.2019 w Markach przy ul. Piłsudskiego ( Centrum Handlowe M1 ). Psiak jest bardzo schorowany, ma liczne guzy na całym ciele. Ma duże trudności z ustaniem na łapach. Oczywiście jest pod opieką weterynarza. Pies jest przyjazny i łagodny, obecność człowieka i choćby najmniejsza pieszczota sprawiają, że radość pojawia się w jego oczkach. Mamy nadzieję, że Sokrates nie trafił na ulicę z okazji świątecznych porządków i ma swój dom, a właściciel go szuka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?