Imię: Sorbet
Ur.: 04.2019
Wielkość: duży

Sorbet czeka na wirtualnego opiekuna!

Sorbet to młody, czarny pies znaleziony na terenie Legionowa w towarzystwie drugiego psa. Psiaki to najprawdopodobniej bracia, bardzo ze sobą zżyci i na 100 % miały wspólny domek. Sorbet jest troszkę onieśmielony schroniskowym otoczeniem. Potrzebuje też chwilki na poznanie nowego opiekuna. Potem lgnie do niego i prosi o przytulanie i głaskanie. Sorbet nie radzi sobie za dobrze na smyczy, ale to młodziak chętny do nauki. Kto zgubił takich fajnych czarnych chłopaków ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?