Sprawozdanie ze zbiórki publicznej przeprowadzonej

przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych

w dniach 2-3 czerwca 2012 r.

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych  z siedzibą w Jabłonnie, ul. Modlińska 107B, 05-110 Jabłonna, informuje o zakończeniu w dniu 3 czerwca 2012 roku zbiórki publicznej przeprowadzonej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie decyzji nr BO.5311.4.2012 z dnia 1 czerwca 2012 r. wydanej przez Wójta Gminy Jabłonna.

Zbiórkę przeprowadzono na terenie gminy Jabłonna w formie dobrowolnych ofiar w naturze, zbieranych w niezmienionej postaci w celu zużycia dla bezdomnych psów przebywających w schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim.

W wyniku zbiórki zgromadzono:

ü 78 kg suchej karmy dla psów i kotów (w tym makaron i ryż)

ü 24 puszki z karmą dla psów i kotów

ü miski

ü kaganiec, smycz, obroża

ü Materiały do posłania i ocieplenia budy

ü 2 sztuki mleka w proszku dla kota

ü 1 książeczka szczepień

ü Obcinacz do pazurów zwierząt

Dary zostały przekazane do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim.

Publiczne ogłoszenie o wynikach przeprowadzonej zbiórki umieszczone zostanie na stronie internetowej Fundacji www.fundacjapsom.pl oraz w ogłoszeniu prasowym w gazecie ToiOwo