Imię: Sprite
Ur. 2017
Wielkość: mały

Sprite czeka na wirtualnego opiekuna!

Sprite to psiak znaleziony 04.10.2019r. na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska razem z suczką z którą świetnie się dogaduje. Niestety pies ( jak również jego przyjaciółka) był bardzo zakleszczony oraz zapchlony. Pieski oczywiście są już pod opieką weterynarza. Początkowo Sprite był nieufny, jednak po kilku głaskach i czułych słowach poczuł się pewniej w nowym otoczeniu. Jest grzecznym i spokojnym psiakiem. Sprite ma kłopoty z chodzeniem na smyczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?