Imię: Sroka
Ur. 04.2018
Wielkość: mała
Waga: 6,70 kg
Sroka czeka na wirtualnego opiekuna!
Sroka to jedna z trzech suczek, które trafiły do nas z gminy Błonie wraz ze swoją matką Ziębą. Psinka jest najbardziej nieśmiała z całego rodzeństwa. Będzie potrzebował troszkę więcej czasu niż jej siostry na aklimatyzację, na poznanie nowego opiekuna i obdarzenie go zaufaniem. Sroka nie umie chodzić na smyczy. Ta młodziutka, wrażliwa sunia, bardzo potrzebuje kochającego człowieka, który pokaże jej świat i da domek na zawsze.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?