Imię: Stella
Ur.2014
Wielkość: średni

Stella czeka na wirtualnego opiekuna!

Stella to średniej wielkości sunia, która trafiła do nas z gminy Otwock. Jest bardzo spokojna, ułożona, łagodna i ciepła w stosunku do człowieka i szuka kontaktu z nim. Chętnie też nadstawia się do głaskania i przytulania. Stella potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy i zna podstawowe komendy typu siad, łapa itp. W schroniskowym otoczeniu czuje się lekko niepewnie , jednak ładnie dogaduje się z innymi psiakami. Sunia tęskni jednak za swoim domkiem.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.