Imię: Symfonia
Ur.: 10.2019r
Wielkość: średnia
Waga: 17,50 kg

Symfonia czeka na wirtualnego opiekuna!

Symfonia to sympatyczna trikolorka znaleziona razem ze swoimi dziećmi w dniu 12.04.2021r na ul. Spacerowej w Markach. Trafiła do schroniska bardzo zakleszczona. Przebywa już pod opieką weterynarza. Suczka początkowo była nieufna i zdezorientowana w nowym otoczeniu. Jednak po krótkim czasie otworzyła się i pokazała, że jest miłą, spokojną i grzeczną psinką. To bardzo opiekuńcza i troskliwa mamusia. Chodzenie na smyczy sprawia jej troszkę trudności ale jest młodą i zdolną suczką, więc szybko opanuje perfekcyjnie tą umiejętność. Symfonia to cudowna suńka i na pewno znajdzie wspaniały domek.