Imię: Szansa
Ur. 24.03.2022 r
Wielkość: mała
Waga: 3,70 kg

Szansa czeka na wirtualnego opiekuna!

Szansa to malutka dziewczynka znaleziona razem z bratem w dniu 03.06.2022r na ulicy Zajączka w Markach. Pieski są troszkę onieśmielone w nieznanym otoczeniu ale powolutku przełamują swoje obawy i coraz chętniej nadstawiają brzuszki oczekując głasków. To wesołe i pełne pozytywnej energii maluchy. Lubią wspólne zabawy i szczeniackie psoty. Zapowiadają się na małej wielkości psiaczki. Marzą o wspaniałych, kochających i szczęśliwych domkach.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.