Imię : Szarik
Ur. 10.2016
Wielkość: duży

Szarik czeka na wirtualnego opiekuna!

Szarik do dość duży psiak w typie owczarka niemieckiego, który trafił do nas z Gminy Nieporęt. Jest bardzo przyjaznym i sympatycznym psiakiem, dość energicznym i pozytywnie nastawionym do życia. Szarik uwielbia pieszczoty i kontakt z człowiekiem i łasi się do ludzi szukając w nich miłości i akceptacji. Psiak nie potrafi bawić się zabawkami, bo widocznie nie miał z nimi wcześniej do czynienia. Na smyczy radzi sobie póki co dość słabo, ale wydaje się dość pojętnym uczniem. Szarik zgadza się z innymi psami.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.