Imię: Tadeusz
Ur. 2008
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Marta

Tadeusz to starszy pies który trafił do schroniska razem ze swoją koleżanką z gminy Regimin po śmierci właściciela. Pieski są bardzo zaniedbane. Pewnie z powodu stanu zdrowia właściciel, nie zapewniał im odpowiedniej opieki. Tadeusz jest spokojnym i dostojnym psem. W stosunku do nowo poznanych osób zachowuje ostrożność i rezerwę. Nie jest typem pieszczocha, a już na pewno nie od pierwszego spotkania. Tadeusz umie chodzić na smyczy. Pieski są ze sobą bardzo zżyte i nie chcielibyśmy ich rozdzielać. Może ktoś pokocha taką psią parkę.