Imię: Tajka
Ur. 01.2020r
Wielkość: mała
Waga: 4,20 kg

Tajka czeka na wirtualnego opiekuna!

Tajka to młodziutka suczka odebrana interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Psinka nie czuje się pewnie w nowych warunkach ale powolutku otwiera się i coraz śmielej poznaje otoczenie. Jest spragniona głasków i przytulania czego wcześniej nie zaznała. To spokojna i grzeczna suczka. Niestety ma problemy z chodzeniem na smyczy, ponieważ nigdy nie miała z nią do czynienia. Szuka nowego, prawdziwego i kochającego domku, w którym będzie szczęśliwą i wesołą psinką.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.