Imię: Tak
Ur. 2014
Wielkość: mała
Waga: 7,80 kg

Tak czeka na wirtualnego opiekuna!

Tak to mały, czarny, nakrapiany piesek. Został znaleziony na terenie Legionowa w towarzystwie drugiego psiaka Tika. Pieski są do siebie bardzo podobne, więc to chyba bracia. Tak jest bardziej nieśmiały niż brat. Potrzebuje czasu, aby poznać nowe otoczenie i poczuć się w nim pewnie. Do nieznanych osób zachowuje rezerwę, ale wraz z upływającym czasem stara się przełamywać swoje lęki. Tik nie umie chodzić na smyczy. Psiaki bardzo tęsknią za swoim człowiekiem i potrzebują wspólnego bezpiecznego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?