Imię: Tanita
Rasa: mix labradora
Ur.: 2011r
Wielkość: duża

Tanita czeka na wirtualnego opiekuna!

Tanita to czarna suczka w typie labradora znaleziona w dniu 22.02.2021r na ulicy Piłsudskiego w Markach. Od samego początku dała się poznać jako sympatyczna, przyjacielska i wesoła psinka. Na widok człowieka radośnie merda ogonkiem i lgnie do opiekunów. To bardzo otwarta i towarzyska suńka. Chodzenie na smyczy nie sprawia jej żadnego problemu, jest posłuszna i grzeczna. Została znaleziona w obroży przeciwpchelnej widocznej na zdjęciach. Kto tęskni i szuka tej ślicznej czarnulki?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?