Imię: Tarot
Ur.: 2008
Wielkość: średni

Tarot czeka na wirtualnego opiekuna!

Tarot to kudłaty, starszy pies znaleziony na terenie gminy Otwock. Piesek jest zaczipowany, jednak nie można skontaktować się z właścicielem. Tarot jest mocno zaniedbany, brudny a jego sierść jest mocno skołtuniona. Mamy nadzieję, że jest to wynik długiego przebywania poza domem, a nie zaniedbań ze strony właściciela. Psiak jest przyjazny i otwarty na kontakt z człowiekiem. Umie chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny.