Imię: Tatarak
Ur. 04.09.2020r
Wielkość: mały
Waga: 7,60 kg

Tatarak czeka na wirtualnego opiekuna!

Tatarak to czarny psiaczek znaleziony razem z bratem na terenie gminy Błonie. Szczeniaczki nie czują się pewnie w nowym, nieznanym im wcześniej otoczeniu. Powoli otwierają się i coraz chętniej nadstawiają główki domagając się głasków. Są grzeczne i spokojne. Nie znamy ich rodziców ale zapowiadają się na średnie/duże pieski. Szukają cudownych domków w których poczują się kochane i bezpieczne.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.