Imię: Tico
Ur. 2015
Wielkość: średnia
Waga: 13,5 kg

Tico czeka na wirtualnego opiekuna!

Tico trafił do schroniska razem ze swoim kolegą Lupo, po śmierci ich właściciela. W pierwszym kontakcie z nowym człowiekiem Tico jest bardzo ostrożny, ale gdy tylko przełamie swoje lęki jest bardzo przytulaśnym i sympatycznym psiakiem. Chce być jak najbliżej człowieka, chętnie wskakuje na kolanka i nadstawia łepek na głaski. Niestety Tico nie radzi sobie najlepiej na smyczy, ale jest mądrym psem i na pewno szybko się nauczy. Podaruj mu domek, obdarz miłością a zyskasz wspaniałego i wiernego przyjaciela na długie lata.