Imię: Tinka
Ur. 27.04.2021r
Wielkość: średnia

Wirtualnymi opiekunami są Agatka Jarosińska i Alicja Jarosińska

Tinka to młodziutka sunia odebrana interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Suńka jest energiczna, wesoła i pełna pozytywnej energii. Uwielbia zabawy i psie gonitwy. Jest spragniona głasków i chętnie nadstawia główkę, aby poczuć delikatny dotyk człowieka. Niestety Tinka nie umie chodzić na smyczy. Sunia marzy o prawdziwym i bezpiecznym domku, pełnym miłości i ciepła.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.