Tinka

16 lipca 2021

Wirtualnymi opiekunami są Agatka Jarosińska i Alicja Jarosińska

Tinka to młodziutka sunia odebrana interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Suńka jest energiczna, wesoła i pełna pozytywnej energii. Uwielbia zabawy i psie gonitwy. Jest spragniona głasków i chętnie nadstawia główkę, aby poczuć delikatny dotyk człowieka. Niestety Tinka nie umie chodzić na smyczy. Sunia marzy o prawdziwym i bezpiecznym domku, pełnym miłości i ciepła.