Imię: Tipo
Ur.: 2019
Wielkość: średni
Waga: ok. 12 kg

Tipo czeka na wirtualnego opiekuna!

Tipo to rudy psiak znaleziony na terenie Sochaczewa. Jest spokojny i odrobinę nieśmiały w pierwszym kontakcie. Jednak gdy spędzi się z nim chwilkę Tipo otwiera się i widać, że kontakt z człowiekiem sprawia mu przyjemność. Lubi delikatne głaski i drapanko po szyjce. Tipo umie chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Został znaleziony w czerwonej obroży widocznej na zdjęciach. Kto go pokocha i podaruje bezpieczny domek?