Imię: Tirana
Ur.: 05.2020
Wielkość: mała

Tirana czeka na wirtualnego opiekuna!

Tirana to suczka, która trafiła do schroniska razem z rodzeństwem z terenu gminy Wołomin. Pieski są mocno wylęknione i wycofane. Nie miały chyba do tej pory styczności z człowiekiem. Staramy się powolutku zdobyć jej zaufanie i pokazać psince, że człowiek może być najlepszym przyjacielem. Sunia jest najbardziej nieśmiała z rodzeństwa i postępy są na razie minimalne, ale nie tracimy nadziei, że Tirana pokona swoje lęki. Szukamy dla niej najwspanialszego domku na świecie i człowieka, który pomoże psince i sprawi , że Tirana stanie się szczęśliwym oraz radosnym psiakiem.