Imię: Toczek
Ur.: 05.2021 r
Wielkość: średni

Toczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Toczek to średniej wielkości, młody piesek znaleziony w dniu 02.01.2022r na terenie Otwocka. W pierwszym kontakcie z człowiekiem był nieśmiały i niechętny do zawierania bliższych znajomości. Potrzebował czasu na poznanie otoczenia. Powolutku zaczął się otwierać, darzyć zaufaniem opiekunów i śmielej nadstawiał główkę oczekując głasków. Toczek to spokojny i wrażliwy piesek. Niestety nie potrafi chodzić na smyczy ale to młodziak i na pewno szybko opanuje tę umiejętność. Czy ktoś mu podaruje nowy, kochający domek?