Imię: Toffi
Wielkość: średni
Waga: ok. 12 kg

Wirtualnym opiekunem jest Zuzia Wójcik

Toffi to czarno – brązowy średniaczek znaleziony na terenie gminy Błonie. Piesek jest zaczipowany, ale niestety nie zarejestrowany w żadnej bazie. Jest wesoły i pełny pozytywnej energii. Bardzo przyjazny i otwarty na kontakt z człowiekiem, i to już od pierwszych chwil. Toffi umie chodzić na smyczy, słucha się człowieka i jest w niego bardzo wpatrzony. Jeszcze nie znamy jego stosunku do innych psów. Psiak został znaleziony w czerwonej, materiałowej obroży widocznej na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?