Imię: Tolcia
Ur. 03.2019r
Wielkość: średnia

Tolcia czeka na wirtualnego opiekuna!

Tolcia to średniej wielkości suczka znaleziona na terenie gminy Baboszewo. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest troszkę onieśmielona i zaskoczona zaistniałą sytuacją ale już po chwili przełamuje swoje lęki i nadstawia główkę do głaskania. Jest spokojna, grzeczna i przyjacielska. Tolcia bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest wpatrzona w człowieka i posłuszna. Dobrze dogaduje się z kolegami z boksu. Ta szorstkowłosa sunia marzy o kochającej rodzinie na całe życie.