Imię: Torcik
Rasa: mix
Ur. 27.04.2021r
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 18 kg

Torcik czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja:
Torcik jest już średniej wielkości psiakiem. Jest troszkę nieśmiały w pierwszym kontakcie z człowiekiem. Potem staje się wulkanem energii chętnym do zabaw. To wesoły miłośnik głasków i drapanka. Piesek ma problemy z chodzeniem na smyczy. Chcesz mieć fajnego przyjaciela? Adoptuj Torcika!

Torcik to energiczny maluch odebrany interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Torcik i jego brat Twarożek to wesołe i lgnące do człowieka szczeniaczki. Uwielbiają pieszczoty, drapanko i przytulanie. Maluchy zapowiadają się na średniaczki. Szukają cudownych domków, w których będą kochane , bezpieczne i szczęśliwe.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.
Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl