Imię: Tosia
Ur.: 06.2020
Wielkość: duża

Tosia czeka na wirtualnego opiekuna!

Tosia to czarna, młodziutka psina oddana do schroniska przez właścicieli. Suczka jest bardzo smutna i zdezorientowana. Nie wie co się stało, co złego zrobiła, że straciła dom. Tosia jest przyjacielsko nastawiona do człowieka, widać, że głaskanie i przytulanki sprawiają jej przyjemność. Jednak na razie sunia sama nie zabiega o uwagę, jeszcze nie czuje się pewnie i bezpiecznie. Tosia umie chodzić na smyczy, choć mały trening jeszcze jej się przyda. Prosimy ! Podaruj domek psiej nastolatce, pokochaj ją i pomóż jej odzyskać wiarę w człowieka.