Imię: Toska
Ur. 11.2017
Wielkość: średnia
Waga: 12,50 kg

Toska czeka na wirtualnego opiekuna!

Toska to młodziutka sunia znaleziona na terenie Legionowa. Suczka jest troszeczkę nieśmiała w pierwszym kontakcie i potrzebuje kilku chwil na poznanie nowego otoczenia. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiona, lgnie do nich i czeka na pieszczoty. Jak przystało na takiego młodziaka Toska jest wesoła, skora do zabaw i pełna pozytywnej energii. Ładnie chodzi na smyczy i jest bardzo grzeczna. Sunia na pewno tęskni za swoim właścicielem i czeka na niego z niecierpliwością.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?